Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

III Letni Turniej w kopa sportowego w Zbęchach

W niedzielę 8. 07. 2018 r. pod namiotem w Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zbęchach odbył  się III Letni Turniej w kopa sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń, rozgrywany w ramach festynu   WIANKI

Uczestniczyło w nim 124 zawodników, w tym 4 panie. Turniej rozgrywany był w klasyfikacji indywidualnej oraz kobiet, zgodnie z regulaminem Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Turniej wygrał Jerzy Cieślak z Kościana, który zgromadził  18 punktów dużych i 89 małych zdobywając puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń   Jacka Nowaka.  Drugie miejsce zajął Aleksander Majsnerowski z Jutrosina   odbierając puchar V-ce Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń Bartosza Kobusa.  Na trzecim miejscu uplasował się Zdzisław Kaźmierczak z Kluczewa, który otrzymał puchar przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Krzywiń Krystyny Motławskiej.

W czołówce uplasowali się jeszcze : 4. Bogdan Latanowicz z Jutrosina, 5. Jacek Walter  z Poladowa, 6. Ireneusz Warzybok z Chludowa,  7. Andrzej Sobkowiak z Poznania, 8. Andrzej Skórzewski z Kobylnik,  9. Ryszard Woźniak z Piasków, 10. Jakub Grygiel z Siedlenina.

Kategorię kobiet  wygrała Barbara Skórzewska z Kobylnik odbierając puchar ufundowany przez sołtysa wsi Zbęchy Zbigniewa Zielińskiego

W klasyfikacji indywidualnej pierwsza trójka otrzymała puchary a dla 30 najlepszych zawodników organizatorzy przygotowali nagrody.

Nagrodę ufundowaną przez sołtysa otrzymał także najstarszy zawodnik turnieju Leonard Majchrzak z Kobylina.

Puchary i nagrody wręczał  Zbigniew Zieliński sołtys wsi Zbęchy.

Nad sprawnym i regulaminowym przebiegiem turnieju czuwali  Adam Wysocki i Grzegorz Ratajczak (sędzia główny  zawodów) z Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego, które było  współorganizatorem imprezy.

Sprawną obsługę techniczną zapewniła Agata Ratajczak.