III Letni Turniej w kopa sportowego w Zbęchach - Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

III Letni Turniej w kopa sportowego w Zbęchach

W niedzielę 8. 07. 2018 r. pod namiotem w Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zbęchach odbył  się III Letni Turniej w kopa sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń, rozgrywany w ramach festynu   WIANKI

Uczestniczyło w nim 124 zawodników, w tym 4 panie. Turniej rozgrywany był w klasyfikacji indywidualnej oraz kobiet, zgodnie z regulaminem Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego.

Turniej wygrał Jerzy Cieślak z Kościana, który zgromadził  18 punktów dużych i 89 małych zdobywając puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń   Jacka Nowaka.  Drugie miejsce zajął Aleksander Majsnerowski z Jutrosina   odbierając puchar V-ce Burmistrza Miasta i Gminy Krzywiń Bartosza Kobusa.  Na trzecim miejscu uplasował się Zdzisław Kaźmierczak z Kluczewa, który otrzymał puchar przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Krzywiń Krystyny Motławskiej.

W czołówce uplasowali się jeszcze : 4. Bogdan Latanowicz z Jutrosina, 5. Jacek Walter  z Poladowa, 6. Ireneusz Warzybok z Chludowa,  7. Andrzej Sobkowiak z Poznania, 8. Andrzej Skórzewski z Kobylnik,  9. Ryszard Woźniak z Piasków, 10. Jakub Grygiel z Siedlenina.

Kategorię kobiet  wygrała Barbara Skórzewska z Kobylnik odbierając puchar ufundowany przez sołtysa wsi Zbęchy Zbigniewa Zielińskiego

W klasyfikacji indywidualnej pierwsza trójka otrzymała puchary a dla 30 najlepszych zawodników organizatorzy przygotowali nagrody.

Nagrodę ufundowaną przez sołtysa otrzymał także najstarszy zawodnik turnieju Leonard Majchrzak z Kobylina.

Puchary i nagrody wręczał  Zbigniew Zieliński sołtys wsi Zbęchy.

Nad sprawnym i regulaminowym przebiegiem turnieju czuwali  Adam Wysocki i Grzegorz Ratajczak (sędzia główny  zawodów) z Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego, które było  współorganizatorem imprezy.

Sprawną obsługę techniczną zapewniła Agata Ratajczak.