Rafał Drozda z Kościana mistrzem powiatu wolsztyńskiego w kopa - Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rafał Drozda z Kościana mistrzem powiatu wolsztyńskiego w kopa

18 marca w Świętnie odbyły się XII otwarte mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego w KOPA, które były również okazją do podsumowania sezonu 2017/2018. Mistrzostwa odbyły się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wolsztynie. Otwarcia Mistrzostw dokonał Starosta Janusz Frąckowiak.

W mistrzostwach powiatu udział wzięło 116 graczy w tym 4 panie. Mistrzem Powiatu na rok 2018 został Rafał Drozda z Kościana. Następne miejsca zajęli: Buczkowski Tadeusz z Obry, Jędrzychowski Andrzej z Nowej Wsi oraz Lejsner Genowefa z Wielichowa.

W sezonie 2017/2018 sklasyfikowanych było ogółem 150 graczy w tym 5 pań,

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Włodzimierz Lisiewicz z Wolsztyna. Następne miejsca zajęli Grześkowiak Antoni z Niałka Wielkiego, Śmichurski Tadeusz z Czempinia oraz Kędziora Mirosław z Czarkowa.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna ze Wschowy w składzie Jackowski Stanisław, Jankowski Edward, Kłos Zbigniew, Silawko Henryk.

II miejsce drużyna z Międzychodu w składzie: Fojud Włodzimierz, Kupka Andrzej, Minge Franciszek, Olszowski Piotr.

III miejsce drużyna z Niałka Wielkiego w składzie: Grześkowiak Antoni, Gwiazdowski Marek, Tobys Edward, Bordych Andrzej.

IV miejsce drużyna z Czempinia w składzie: Drozda Rafał, Fabiś Tadeusz, Kaźmierczak Ireneusz, Śmichurski Tadeusz.

Okolicznościowe puchary oraz nagrody dla najlepszych zawodników oraz drużyn wręczył Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis wraz z Panią Krystyną Królak -sołtysem Świętna.