Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Turniej kopa sportowego o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Kościana

Plakat 17.03. charytatywny-page-001 (3) (2)

 

Kościańskie Stowarzyszenie kopa Sportowego zaprasza na charytatywny turniej kopa sportowego „Otwórzmy serca dla Macieja i Michasi”.

17 marca 2018 r. w Domu Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie – Pl. Paderewskiego 1 (godz. 18), odbędzie się charytatywny turniej kopa sportowego „Otwórzmy serca dla Macieja i Michasi”.

Turniej Kopa, odbędzie się według regulaminu Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego, podczas której rozegranych zostanie 5 rund po 32 rozdania.

Turniej charytatywny o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta zostanie zorganizowany przez Kościańskie Stowarzyszeni Kopa Sportowego pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Kościana Piotra Ruszkiewicza.

Patronat medialny nad na charytatywnym turniejem kopa sportowego „Otwórzmy serca dla Macieja i Michasi”, objął portal www.kaszebe-baszka.pl i Gazeta Kościańska.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu, którego celem jest pomoc dla Macieja i Michasi.

 

Info/Grzegorz Ratajczak