Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wolsztyńskie Spotkania przy kopie

25 lutego w sali wiejskiej w Kluczewie odbył się ostatni turniej w ramach Grand Prix Wolsztyńskich Spotkań przy kopie w sezonie 2017-2018.

W turnieju udział wzięło 116 graczy w tym 5 pań.

Zwyciężył Grzegorz Przybyła z Niałka Wielkiego. Następne miejsca zajęli Tadeusz Buczkowski z Obry, Jerzy Adamczak z Powodowa, Tadeusz Kędziora ze Świętna, Bernard Jakub z Osłonina, Ireneusz Tomowiak z Kluczewa, Zenon Odrobny z Chobienic, Antoni Hertmanowski z Wyskoci, Robert Garcoń z Nowego Tomyśla, Krzysztof Urbanowicz z Niałka Wielkiego i Rafał Drozda z Kościana.

Najlepszym graczem sezonu 2017/2018 okazał się Włodzimierz Lisiewicz z Wolsztyna, który zgromadził 89,5 punków dużych i 352 punkty małe.

Następne miejsca zajęli Antoni Grześkowiak z Niałka Wielkiego, Tadeusz Śmichurski z Czempinia, Mirosław Kędziora z Czarkowa, Piotr Olszowski, Władysław Ziółek obaj z Międzychodu, Tadeusz Malicki z Obry, Stefan Olejnik z Kościana, Tadeusz Fabiś z Donatowa i Czesław Cabała z Wolsztyna.

W klasyfikacji drużynowej najlepszą okazała się Wschowa . Drugie miejsce zajęła drużyna Kontra rej II z Międzychodu, III miejsce Niałek Wielki I.

Tuż za podium znalazły się dwie drużyny Kościańskiego Stowarzyszenia Kopa Sportowego.  IV miejsce zajął Czempiń  składzie Tadeusz Fabiś, Tadeusz Śmichurski, Kaźmierczak Ireneusz i Rafał Drozda. Na V miejscu  rywalizację zakończyły  Asy Kier Kościan w składzie Stefan Olejnik, Antoni Hertmanowski, Mariusz Staroń i Zbigniew Sikora.

Posumowanie GP oraz wręczenie pucharów i nagród nastąpi podczas Mistrzostw Powiatu Wolsztyńskiego, które rozegrane zostaną 18 marca br. w świetlicy w Świętnie.